Twitter Facebook

Előadások: 2012. április 16.

Budapest

10:00

Túl a Maszat-hegyen mese · szórakoztató · gyermek

Budapest Bábszínház Budapest

Mese a tűzpiros virágról mese

Gózon Gyula Kamaraszínház Budapest
10:30

Bárány Boldizsár mese · szórakoztató · gyermek

Radnóti Színház Budapest

Kippkopp gyerekei mese · gyermek

Kolibri Fészek Budapest

Gulliver a törpék országában tánc/mozgás

RaM Colosseum Budapest
14:00

Mese a tűzpiros virágról mese

Gózon Gyula Kamaraszínház Budapest
14:30

Gulliver a törpék országában tánc/mozgás

RaM Colosseum Budapest
15:00

Molière: Tartuffe, írta Parti Nagy Lajos színmű

Nemzeti Színház, Gobbi Hilda Színpad Budapest

A Hétfejű Tündér mese · gyermek

Budapest Bábszínház, Játszó-tér Budapest

János vitéz mese · progresszív · gyermek

Kolibri Színház Budapest
17:00

Egy éj Velencében – Avagy a Golyók háborúja operett

Budapesti Operettszínház Budapest

Tom Sawyer kalandjai színmű

Karinthy Színház Budapest
19:00

Hamlet színmű · progresszív

Nemzeti Színház Budapest

Kicsi nyuszi hopp hopp alternatív

Sufni Budapest

Mindenből egy van műsor

Centrál Színház, Kisszínház Budapest

Tévedések vígjátéka komédia

Vígszínház Budapest

A dzsungel könyve musical

Pesti Színház Budapest

Macskajáték tragikomédia

Örkény István Színház Budapest

Lépésről lépésre – az ’A Chorus Line’ dalaival… alternatív

Ódry Színpad Budapest

Indul a bakterház komédia

József Attila Színház Budapest

A fösvény komédia · klasszikus

Új Színház Budapest

Heller Ágnes estje

Spinoza Színház Budapest

Lila története színmű · progresszív

Kolibri Pince Budapest

Anconai szerelmesek komédia · szórakoztató

Tivoli Budapest

Lefelé a hegyről tragikomédia

Ericsson Stúdió Budapest

Az utolsó hősszerelmes komédia

Játékszín Budapest
19:30

A kaukázusi krétakör színmű

Budapesti Operettszínház Súgó Raktárszínház Budapest

Áldja meg az Isten, Mr Vonnegut színmű · klasszikus

KoMa Bázis Budapest

Furcsa pár komédia · szórakoztató

Madách Színház Budapest

A sátán nyelve komédia

Shure Stúdió Budapest

Maguk akarták kabaré

Mikroszínpad (volt Mikroszkóp Színpad) Budapest

Dumaszínház kabaré

Corvin sétány Budapest

Aranyosi Péter, Badár Sándor, Dombóvári István, Rekop György - műsorvezető: Szupkay Viktor

20:00

Az isteni Sarah színmű · szórakoztató

Belvárosi Színház Budapest

Kaisers TV, Ungarn alternatív · progresszív

Szkéné Színház Budapest

Májlájt alternatív

Fészek Színház / JEMOL Budapest

Hajrá, Háry! kabaré · szórakoztató

Trafó Budapest
20:30

Harminchatok színmű

Rumbach utcai zsinagóga Budapest

Vidék

10:00

Radírmorzsák és egyéb zenés teremtmények műsor

Budaörsi Latinovits Színház Budaörs

A Csizmás Kandúr mese · gyermek

Vaskakas Bábszínház Győr

A furulyás mese · gyermek

Griff Bábszínház (Hevesi Sándor Színház) Zalaegerszeg
14:00

Hófehérke és a hét törpe mese

Balaton Színház Keszthely

Radírmorzsák és egyéb zenés teremtmények műsor

Budaörsi Latinovits Színház Budaörs

A furulyás mese · gyermek

Griff Bábszínház (Hevesi Sándor Színház) Zalaegerszeg
15:00

Hulladék színmű

Bartók Kamaraszínház Stúdióterem Dunaújváros

Ádámok és Évák műsor

Hevesi Sándor Színház Zalaegerszeg
19:00

Hulladék színmű

Bartók Kamaraszínház Stúdióterem Dunaújváros

Ádámok és Évák műsor

Hevesi Sándor Színház Zalaegerszeg

Kulcskeresők színmű · szórakoztató

Krúdy Kamaraszínház Nyíregyháza

Illúziók színmű

Horváth Árpád Stúdiószínház Debrecen

Látja Isten, hogy állok a napon műsor · klasszikus

Horváth Árpád Stúdiószínház Debrecen

DühöngŐ színmű

Weöres Sándor Színház Stúdió Szombathely

Holdbeli csónakos színmű

Janus Egyetemi Színház (Pécsi Tudományegyetem) Pécs

Prága, főpályaudvar színmű

Pécsi Harmadik Színház Pécs

Határon túl

Caligula helytartója színmű

Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Marosvásárhely
19:30

Béres Márta One-girl Show mono · progresszív

Kosztolányi Dezső Színház Szabadka

Záróra színmű

Soltis Lajos Stúdió Szabadka